Licensed to Finished Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/20/2014 05:51 PM
                  RCC vs Saddleback vs Santa Ana - 2/24/2012                   
                               Finished Results                                
                            www.finishedresults.com                            
                                    Results                                    
 
Women 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 League, Alexis               Riverside              12.85      12.69    5   
  2 Terry, Shebanet'te           Riverside              12.55      12.71    3   
  3 Pierson, Eishale             Riverside              13.75      13.46    1   
 
Women 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Terry, Shebanet'te           Riverside              25.60      25.70    5   
  2 Terry, Shemanet'te           Riverside              25.60      25.95    3   
  3 League, Alexis               Riverside              26.30      27.17    1   
  4 Pierson, Eishale             Riverside              28.11      27.79  
  5 Chiodini, Sydney             Saddleback                        27.94  
 
Women 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Terry, Shemanet'te           Riverside              58.50      58.82    5   
  2 Young, Ashante               Riverside            1:00.44    1:02.76    3   
  3 Chiodini, Sydney             Saddleback                      1:04.16    1   
 
Women 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morales, Maria               Riverside            2:25.00    2:24.43    5   
  2 Winston, Quiana              Riverside            2:25.10    2:25.15    3   
  3 Carrera, Halina              Riverside            2:28.00    2:39.66    1   
  4 Russi, Emily                 Riverside                       2:40.82  
  5 Rosales, Reina               Riverside            2:58.61    3:08.80  
 
Women 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morales, Maria               Riverside            5:09.26    5:14.62    5   
  2 Carrera, Halina              Riverside            5:15.00    5:20.00    3   
  3 Vapor, Marisol               Santa Ana                       5:32.28    1   
  4 Avila, Jazmin                Santa Ana            5:34.26    5:40.30  
  5 Shernaman, Shanna            Riverside            5:34.00    5:45.62  
 
Women 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morales, Maria               Riverside                      11:27.66    5   
  2 Wallingford, Audrey          Saddleback          11:42.88   11:29.69    3   
  3 Carrera, Halina              Riverside           11:19.02   11:34.20    1   
  4 Vapor, Marisol               Santa Ana                      12:08.21  
  5 Russi, Emily                 Riverside           11:35.26   12:38.93  
  6 Avila, Jazmin                Santa Ana                      12:50.41  
  7 Gomez, Anguie                Santa Ana                      13:39.39  
  8 Falcon, Adriana              Santa Ana           14:42.02   14:16.47  
 
Women 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Richeri, Jessica             Riverside              15.47      15.78    5   
  2 Cervantes, Tricia            Riverside              16.20      15.80    3   
  3 Jones, Jazmine               Riverside              16.20      15.82    1   
  4 De Angelis, Romana           Saddleback             16.59      16.89  
  5 Bray, Arielle                Riverside              16.10      17.34  
 
Women 400 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Richeri, Jessica             Riverside            1:04.95    1:08.11    5   
  2 De Angelis, Romana           Saddleback           1:10.11    1:09.61    3   
  3 Jones, Jazmine               Riverside            1:10.02    1:13.59    1   
  4 Shernaman, Shanna            Riverside                       1:21.71  
 
Women 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Riverside  'A'                                      48.11      51.73    5   
     1) Goshen, Aaliyah                 2) Terry, Shebanet'te             
     3) Terry, Shemanet'te              4) League, Alexis                 
 
Women 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Riverside  'A'                                    3:58.63    4:06.27    5   
     1) Cervantes, Tricia               2) Goshen, Aaliyah                
     3) Morales, Maria                  4) Young, Ashante                 
  2 Riverside  'B'                                    4:25.00    4:06.97  
     1) League, Alexis                  2) Terry, Shebanet'te             
     3) Winston, Quiana                 4) Terry, Shemanet'te             
  3 Riverside  'C'                                    4:45.00    4:48.42  
     1) Jones, Jazmine                  2) Richeri, Jessica               
     3) Carrera, Halina                 4) Russi, Emily                   
 
Women High Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cervantes, Tricia            Riverside            4-11.75      1.53m    5-00.25   5   
 
Women Pole Vault
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cueva, Sydney                Saddleback          10-06.00      3.23m   10-07.00   5   
  2 Bray, Arielle                Riverside           10-06.00      2.89m    9-05.75   3   
  3 Rohren, Haylee               Saddleback           9-00.25      2.59m    8-06.00   1   
  4 Skibicki, Cassandra          Saddleback                        2.44m    8-00.00 
 
Women Shot Put
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Chasteler, Jacklyn           Saddleback          38-04.75     11.19m   36-08.50   5   
  2 Dail, Avery                  Riverside           35-08.75     11.16m   36-07.50   3   
  3 Senio, Sierra                Riverside           34-11.25     11.13m   36-06.25   1   
  4 Kana, Olivia                 Riverside           32-00.00     10.69m   35-01.00 
  5 Lissy, Malia                 Riverside           30-11.00     10.22m   33-06.50 
  6 Owens, Hannah                Saddleback          33-02.00      9.73m   31-11.25 
  7 Martinez, Araceli            Riverside           31-11.25      9.72m   31-10.75 
  8 Randle, Andrea               Riverside           30-06.25      9.71m   31-10.25 
  9 Chavez, Zulema               Santa Ana                         9.14m   30-00.00 
 10 Cervantes, Fabiola           Santa Ana           29-01.75      8.76m   28-09.00 
 11 Sanchez, Maria               Santa Ana           25-02.50      7.99m   26-02.75 
 12 Aguirre-Gamboa, Cindy        Santa Ana                         7.51m   24-07.75 
 13 Duenas, Xiomara              Santa Ana           24-01.50      7.46m   24-05.75 
 14 Vera, Angela                 Santa Ana           23-08.75      7.00m   22-11.75 
 15 Arteaga, Melizza             Santa Ana                         6.08m   19-11.50 
 
Women Discus Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Geers, Mary                  Saddleback          32-07.50     39.36m     129-02   5   
  2 Chasteler, Jacklyn           Saddleback          03-03.75     37.46m     122-11   3   
  3 Senio, Sierra                Riverside           20-03.50     36.50m     119-09   1   
  4 Lissy, Malia                 Riverside             116-09     33.08m     108-06 
  5 Kana, Olivia                 Riverside           16-02.75     32.92m     108-00 
  6 Dail, Avery                  Riverside             110-00     30.45m      99-11 
  7 Aguirre-Gamboa, Cindy        Santa Ana                        27.08m      88-10 
  8 Cardenas, Carmen             Riverside           93-05.50     26.49m      86-11 
  9 Martinez, Araceli            Riverside              80-10     24.43m      80-02 
 10 Duenas, Xiomara              Santa Ana              79-03     22.17m      72-09 
 11 Cervantes, Fabiola           Santa Ana           79-11.75     21.39m      70-02 
 12 Sanchez, Maria               Santa Ana           75-08.50     20.03m      65-08 
 13 Randle, Andrea               Riverside           73-01.75     19.24m      63-01 
 14 Arteaga, Melizza             Santa Ana                        13.54m      44-05 
 -- Chavez, Zulema               Santa Ana                            ND            
 -- Vera, Angela                 Santa Ana           68-02.75         ND            
 
Women Hammer Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Chasteler, Jacklyn           Saddleback          60-07.75     48.94m     160-07   5   
  2 Owens, Hannah                Saddleback          20-11.75     42.11m     138-02   3   
  3 Senio, Sierra                Riverside           19-04.25     38.69m     126-11   1   
  4 Kana, Olivia                 Riverside             132-08     38.68m     126-11 
  5 Dail, Avery                  Riverside           24-06.75     38.65m     126-10 
  6 Geers, Mary                  Saddleback          44-04.50     38.49m     126-03 
  7 Aguirre-Gamboa, Cindy        Santa Ana                        33.75m     110-09 
  8 Duenas, Xiomara              Santa Ana             108-09     33.25m     109-01 
  9 Vera, Angela                 Santa Ana             102-05     32.21m     105-08 
 10 Cervantes, Fabiola           Santa Ana           93-02.50     31.27m     102-07 
 11 Chavez, Zulema               Santa Ana                        27.29m      89-06 
 12 Arteaga, Melizza             Santa Ana                        25.72m      84-04 
 13 Allen, Cheyenne              Riverside           85-09.50     25.59m      83-11 
 14 Cardenas, Carmen             Riverside           95-05.50     24.94m      81-10 
 15 Sanchez, Maria               Santa Ana           89-01.50     24.44m      80-02 
 -- Lissy, Malia                 Riverside           98-03.75       FOUL            
 
Women Javelin Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cervantes, Tricia            Riverside           06-10.25     28.90m      94-10   5   
  2 Cervantes, Fabiola           Santa Ana              79-11     28.35m      93-00   3   
  3 Allen, Cheyenne              Riverside              85-09     27.39m      89-10   1   
  4 Owens, Hannah                Saddleback                       22.74m      74-07 
  5 Duenas, Xiomara              Santa Ana              65-01     19.31m      63-04 
  6 Aguirre-Gamboa, Cindy        Santa Ana                        16.98m      55-08 
  7 Arteaga, Melizza             Santa Ana                        15.28m      50-01 
  8 Sanchez, Maria               Santa Ana              41-11     13.72m      45-00 
 -- Chavez, Zulema               Santa Ana                          FOUL            
 -- Vera, Angela                 Santa Ana              49-09       FOUL            
 
Men 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Singletary, Napoleon         Riverside              10.55      10.73   1   5   
  2 Winston, Sterling            Riverside              10.78      10.90   1   3   
  3 Vasel, Mathew                Riverside              11.01      11.06   2   1   
  4 Staggers, Wyatt              Riverside              10.89      11.07   1 
  5 Long, Keiron                 Saddleback                        11.08   1 
  6 Orozco, Carlos               Riverside              11.50      11.45   2 
  7 McLeod, Cameron              Saddleback                        11.52   1 
  8 BenBen, Ridge                Saddleback                        12.08   2 
  9 Pacheco, Nico                Saddleback                        12.70   1 
 10 Steele, Anthony              Riverside                         13.66   2 
 
Men 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Singletary, Napoleon         Riverside              21.23      21.74   1   5   
  2 Vasel, Mathew                Riverside              22.31      22.08   2   3   
  3 Williams, Terran             Riverside              22.25      22.50   1   1   
  4 Staggers, Wyatt              Riverside              22.32      22.78   2 
  5 Hickman, Aaron               Riverside              22.71      23.08   2 
  6 Merk, Eddie                  Saddleback                        23.69   1 
  7 Doran, Patrick               Riverside              25.85      24.48   2 
  8 Hop, Art                     Riverside              25.01      24.78   2 
  9 Pacheco, Nico                Saddleback                        25.24   1 
 10 Steele, Anthony              Riverside                         28.22   2 
 
Men 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thymes, Just'n               Riverside              47.89      48.04    5   
  2 Hickman, Aaron               Riverside              50.11      50.70    3   
  3 Williams, Terran             Riverside              50.01      50.74    1   
  4 McIntosh, Dre'Quan           Saddleback                        51.66  
  5 Merk, Eddie                  Saddleback             52.96      51.90  
  6 Hamlin, Sheldon              Saddleback             54.00      53.77  
  7 Fortes, Federico             Riverside              51.23      54.24  
 
Men 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brown, Andrew                Saddleback           1:59.01    2:00.73    5   
  2 Porter, Jacob                Riverside                       2:03.03    3   
  3 Rice, Nicolas                Riverside            2:04.22    2:03.26    1   
  4 Cisneros, Alejandro          Riverside            2:04.99    2:05.18  
  5 Sanchez, Paulino             Santa Ana            2:07.71    2:05.93  
  6 Waltrip, Michael             Riverside                       2:06.10  
  7 Molton, Justin               Riverside            2:02.22    2:07.36  
  8 Kirkendall, Matthew          Riverside                       2:10.88  
  9 Reyes, Mario                 Riverside                       2:12.12  
 10 Anguiano, Alfonso            Santa Ana                       2:15.28  
 11 Parrish, Tyler               Riverside            2:05.99    2:18.78  
 
Men 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brown, Andrew                Saddleback                      4:11.32    5   
  2 Sanchez, Paulino             Santa Ana            4:22.88    4:17.01    3   
  3 Negrete, Douglas             Riverside            4:10.25    4:19.29    1   
  4 Moshenko, Brett              Saddleback           4:26.62    4:22.04  
  5 Davis, Scott                 Riverside                       4:22.35  
  6 Parrish, Tyler               Riverside            4:10.33    4:22.71  
  7 Garcia, Geovany              Santa Ana            4:30.55    4:23.94  
  8 Lopez-Ortiz, Edwin           Santa Ana            4:27.87    4:27.07  
  9 Lopez, Yovanny               Riverside                       4:32.23  
 10 Styhr, Alex                  Saddleback           4:34.88    4:33.13  
 11 Godinez, Rafael              Santa Ana            4:40.39    4:33.97  
 12 Rivera, Antonio              Riverside            4:13.33    4:35.44  
 13 Flores, Sergio               Saddleback                      4:36.22  
 14 Anguiano, Alfonso            Santa Ana                       4:37.96  
 15 Delgado, Adrian              Santa Ana                       4:44.02  
 16 Otiniano, Carlos             Santa Ana                       4:58.45  
 
Men 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Waltrip, Michael             Riverside            9:19.75    9:23.29    5   
  2 Negrete, Douglas             Riverside            9:25.23    9:28.50    3   
  3 Garcia, Geovany              Santa Ana                       9:28.69    1   
  4 Flores, Sergio               Saddleback                      9:44.39  
  5 Lopez-Ortiz, Edwin           Santa Ana                       9:44.42  
  6 Lopez, Yovanny               Riverside                       9:52.99  
  7 Godinez, Rafael              Santa Ana                       9:59.22  
  8 Konopka, Brian               Saddleback                      9:59.53  
  9 Styhr, Alex                  Saddleback                     10:06.12  
 10 Delgado, Adrian              Santa Ana                      10:07.75  
 11 Moshenko, Brett              Saddleback                     10:16.05  
 12 Otiniano, Carlos             Santa Ana                      10:36.41  
 13 Diaz, Jorge                  Santa Ana           10:57.50   10:51.28  
 
Men 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moten, Keithyon              Riverside              14.78      15.27    5   
  2 Bailey, Phillip              Riverside              15.43      15.39    3   
  3 Jeter, Joshua                Riverside              15.32      15.45    1   
  4 Kirkendall, Matthew          Riverside              15.94      16.01  
  5 Lewis, Zachary               Riverside              15.56      16.04  
  6 McLeod, Cameron              Saddleback             16.69      16.39  
  7 BenBen, Ridge                Saddleback             19.25      19.36  
 
Men 400 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jeter, Joshua                Riverside              53.89      54.08    5   
  2 Lewis, Zachary               Riverside              52.55      54.82    3   
  3 Moten, Keithyon              Riverside              56.01      57.03    1   
  4 Davis, Scott                 Riverside            1:08.88    1:06.68  
  5 Clark, Cooper                Saddleback                      1:06.90  
 
Men 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Riverside  'A'                                      40.87      41.64    5   
     1) Singletary, Napoleon            2) Thymes, Just'n                 
     3) Staggers, Wyatt                 4) Winston, Sterling              
  2 Riverside  'B'                                      42.10      42.97  
     1) Moten, Keithyon                 2) Orozco, Carlos                 
     3) Vasel, Mathew                   4) Williams, Terran               
  3 Saddleback  'A'                                                44.18  
     1) Long, Keiron                    2) McIntosh, Dre'Quan             
     3) Merk, Eddie                     4) Hamlin, Sheldon                
 
Men 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Riverside  'A'                                    3:09.38    3:18.46    5   
     1) Lewis, Zachary                  2) Vasel, Mathew                  
     3) Thymes, Just'n                  4) Winston, Sterling              
  2 Riverside  'B'                                    3:21.11    3:18.99  
     1) White, Christian                2) Jeter, Joshua                  
     3) Porter, Jacob                   4) Hickman, Aaron                 
  3 Riverside  'C'                                    3:21.34    3:35.12  
     1) Bailey, Phillip                 2) Moten, Keithyon                
     3) Kirkendall, Matthew             4) Rice, Nicolas                  
  4 Riverside  'D'                                    3:23.44    3:45.32  
     1) Williams, Terran                2) Staggers, Wyatt                
     3) Singletary, Napoleon            4) Parrish, Tyler                 
 
Men High Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Felix, Diego                 Riverside            6-01.25      2.01m    6-07.00   5   
  2 Bailey, Phillip              Riverside            5-06.00      1.85m    6-00.75   2   
  2 Schulte, Travis              Riverside            6-00.00      1.85m    6-00.75   2   
  4 Hairston-El, Isaiah          Riverside                         1.75m    5-08.75 
  5 Holmes, Chase                Riverside            5-04.25      1.70m    5-07.00 
  6 McLeod, Cameron              Saddleback                        1.60m    5-03.00 
 -- BenBen, Ridge                Saddleback           5-07.00         NH            
 
Men Pole Vault
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hop, Art                     Riverside           15-00.00      4.72m   15-05.75   5   
  2 Moshenko, Brandon            Saddleback          12-06.00      3.95m   12-11.50   2   
  2 Speetzen, Trent              Saddleback          13-00.25      3.95m   12-11.50   2   
  4 Doran, Patrick               Riverside           11-11.75      3.66m   12-00.00 
  4 Bailey, Phillip              Riverside           11-05.75      3.66m   12-00.00 
  6 Valenzuela, Ryan             Saddleback                        3.50m   11-05.75 
  7 Holmes, Chase                Riverside            8-00.50      2.44m    8-00.00 
 
Men Long Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Pendleton, Spencer           Riverside                         6.23m   20-05.25   5   
  2 Orozco, Carlos               Riverside           20-10.75      6.15m   20-02.25   3   
  3 Navarro, Martin              Riverside           17-06.00      5.66m   18-07.00   1   
  4 McLeod, Cameron              Saddleback          19-01.50      5.47m   17-11.50 
  5 BenBen, Ridge                Saddleback          19-00.50      5.39m   17-08.25 
 
Men Triple Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Pendleton, Spencer           Riverside                        13.24m   43-05.25   5   
  2 Navarro, Martin              Riverside                        11.12m   36-05.75   3   
 -- Hairston-El, Isaiah          Riverside                          FOUL            
 
Men Shot Put
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Vargas, Gabriel              Riverside           49-05.75     16.03m   52-07.25   5   
  2 Dixon, Mitch                 Saddleback          49-08.50     15.51m   50-10.75   3   
  3 Sutton, Marc                 Riverside           43-03.75     14.35m   47-01.00   1   
  4 Kent, Ryan                   Riverside           47-07.00     13.52m   44-04.25 
  5 Echeverria, Benjamin         Riverside           40-00.50     13.29m   43-07.25 
  6 Dech, Shawn                  Riverside           39-05.25     13.17m   43-02.50 
  7 Fromm, Zachary               Riverside                        12.97m   42-06.75 
  8 Prado-Olmos, Remijio         Riverside                        11.77m   38-07.50 
  9 Bailey, Phillip              Riverside                        11.34m   37-02.50 
 10 Sosa, Luis                   Riverside                        11.28m   37-00.25 
 11 Olvera, Richard              Riverside           33-01.25     10.99m   36-00.75 
 12 Holmes, Chase                Riverside           29-03.00      8.46m   27-09.25 
 -- Bagnell, Stephen             Riverside                          FOUL            
 
Men Discus Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Vargas, Gabriel              Riverside           78-03.25     50.37m     165-03   5   
  2 Kent, Ryan                   Riverside           53-10.25     46.63m     153-00   3   
  3 Geers, Patrick               Saddleback          50-09.25     44.21m     145-00   1   
  4 Bagnell, Stephen             Riverside                        44.03m     144-05 
  5 Fromm, Zachary               Riverside             121-05     41.11m     134-10 
  6 Dech, Shawn                  Riverside           40-11.25     40.41m     132-07 
  7 Sutton, Marc                 Riverside           41-00.75     39.75m     130-05 
  8 Dixon, Mitch                 Saddleback            137-11     38.79m     127-03 
  9 Jackson-Jones, Zedric        Riverside           28-03.25     38.30m     125-08 
 10 Olvera, Richard              Riverside           27-00.75     37.22m     122-01 
 11 Prado-Olmos, Remijio         Riverside                        35.30m     115-10 
 12 Echeverria, Benjamin         Riverside             116-02     34.28m     112-06 
 -- Einck, Connor                Riverside             175-04         ND            
 -- Turner, Austin               Riverside                            ND            
 
Men Hammer Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Geers, Patrick               Saddleback          84-00.50     58.82m     193-00   5   
  2 Kent, Ryan                   Riverside             179-03     55.42m     181-10   3   
  3 Dixon, Mitch                 Saddleback          68-10.75     49.89m     163-08   1   
  4 Sutton, Marc                 Riverside           44-02.50     47.67m     156-05 
  5 Jackson-Jones, Zedric        Riverside           35-06.25     44.04m     144-06 
  6 Turner, Austin               Riverside                        35.83m     117-07 
  7 Dech, Shawn                  Riverside           07-03.75     34.87m     114-05 
  8 Sosa, Luis                   Riverside                        34.26m     112-05 
  9 Echeverria, Benjamin         Riverside             110-03     34.13m     112-00 
 
Men Javelin Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Edwards, Tyler               Saddleback          60-06.25     50.03m     164-02   5   
  2 BenBen, Ridge                Saddleback                       43.68m     143-04   3   
  3 Andra, Justin                Riverside             140-05     42.43m     139-02   1   
  4 Bailey, Phillip              Riverside                        42.25m     138-07 
  5 Fromm, Zachary               Riverside           31-05.50     39.46m     129-05 
  6 Holmes, Chase                Riverside                        33.54m     110-00 
  7 McLeod, Cameron              Saddleback                       32.27m     105-10 
  8 Halabi, Ronny                Riverside           99-04.50     31.57m     103-07